Collection: Pantry

Our our pantry is filled with Olivelle products. Olivelle has over 100 high quality products including olive oils, vinegars, spice blends, and artisanal salts. Olivelle makes it easy to make delicious, healthy, meals that bring friends and families to the table. Don't miss the recipe wall! They make using the products so easy! 
144 products
  • Garlic & Herb Olive Oil
    Regular price
    from $13.00
    Sale price
    from $13.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger Thai Sauce
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gluten-Free All Purpose Baking Mix
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gluten-Free Ancient Grain Pancake + Waffle Mix
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Harvest Fig Balsamic Vinegar
    Regular price
    from $13.00
    Sale price
    from $13.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herb & Garlic Dipper
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • HOOAH Jalapeno - The General's Hot Sauce
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Il Cavallino EVOO
    Regular price
    from $15.00
    Sale price
    from $15.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Imperial Double Fermented Soy Sauce
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Infused Salt Sampler
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Lime Vinegar
    Regular price
    from $13.00
    Sale price
    from $13.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Peach Cheeseball & Appetizer Mix
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Peach Preserves
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jumbo Popcorn
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lavender Raw Honey - 3oz
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon & Dill Tzatziki Rub
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Dill + Caper Horseradish Dip
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Pepper Seasoning
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime Fresco Sea Salt
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple and Onion Dip Mix
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
.grid-view-item__image-wrapper { min-height: 230px !important; }